Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri

erkek

24 Eylül ile 23 Ekim tarihleri arasında dünyaya gelen terazi burcu erkekleri, adil ve nazik erkeklerdir. Hayatta adaleti ve eşitliği temsil eden bu erkekler, çok iyi aile babaları olurlar. Terazi burcu erkeğinin yönetici gezegeni Venüs’tür. Bu nedenle bu erkekler sağlığına ve dış görünüşlerine fazlasıyla düşkün olurlar.

Ayrıca bu erkekler esprileri ve konuştukları ile kadınların dikkatini kolayca çekerler. Son derece nazik ve görmüş geçirmiş erkekler olan terazi burcu erkekleri, özellikle belli bir olgunluğa ulaştıklarında, ideal erkek olurlar. Bu erkekler iyi bir partner ve iyi bir eş olurlar. Genellikle kısa değil uzun süreli beraberlikler yaşadıkları için, sevdikleri ve aşık oldukları kadınlarla beraber olurlar. Terazi burcu erkekleri, karşılarındaki kadınlara nasıl davranacağını çok iyi bilir. Bu arkadaşı da olsa, sevgilisi de olsa, annesi de olsa durum aynıdır.

Bu erkekler nazik ve kibar erkeklerdir. Bu nedenle de her daim kadınlar tarafından ilgi görürler. Terazi burcu erkekleri hava grubuna mensup erkekler oldukları için toprak grubu kadınları ile iyi anlaşırlar. Başak, boğa ve oğlak kadınları, terazi burcunun en iyi anlaştığı burçlar arasında yer alır. Özellikle kendisi gibi hırslı ve dengeli bir insan olan oğlak burcu kadını, terazi burcu erkeği için iyi bir eş seçimi olacaktır. Arkadaşlık ortamında ise terazi erkeği için en iyi seçim ikizler burcu olacaktır. Birlikte sosyalleşip çok iyi birer dost olabilirler.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*