Terazi Burcu Kadınının Özellikleri

kadin24 Eylül ile 23 Ekim tarihleri arasında dünyaya gelen terazi burcu kadınının yönetici gezegeni Venüs’tür. Bu yönüyle adeta güzellik tanrıçası olan bu kadınlar, tutkulu birer aşıktırlar. Hava grubuna mensup bir burç olan terazi burcuna mensup kadınlar, zarif ve naif kadınlardır. Girdikleri hemen her ortamda dikkat çekmeyi ve ilgi görmeyi çok iyi başaran ve aslında bunu farkında olmadan yapan bu kadınlar, dengeli ve adil kadınlardır.

Hayatta adaleti simgeleyen ve sevdiklerine karşı fazlasıyla korumacı olan bu kadınlar sevdiklerine asla zarar gelsin istemezler. Terazi burcu kadını, güzel ve zarif bir kadındır. Kendine özen gösteren bu kadınlar genellikle girdikleri ortamda kolayca dikkat çekerler. Bu kadınların yönetici gezegeni Venüs olduğundan, zarif ve güzel kadınlardır bu kadınlar. Aşka da önem verir.

Onlar için aşk hayatlarının önemli bir yerindedir. Bunun yanında etrafındaki erkeklerin büyük bir bölümü onlara ilgi duyar. Hemen her ortamda dikkat çeken bu kadınlar, her zaman güzel ve bakımlı oldukları için, bir erkeğin ilgisini kolayca çekebilirler. Her daim özenli ve ilgili olan bu kadınlar, etrafındakilere özen gösterir. Sevdikleri onun için önemli bir yerdedir. Sevdiklerine gelebilecek zararlara karşı onlara karşı hep korumacı davranır. Bu kadınlar haksızlıklara hiç gelemezler. İyi tanımadığı birine bile haksızlık yapıldığında onlar duruma müdahale edip korumaya çalışırlar. Bu kadınlar özellikle hukuk alanında avukatlık mesleği için biçilmiş kaftandır.

 

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*