Terazi Burcunun Sağlığı

saglikBöbrekleri tarafından yönetilen terazi burcu, genellikle dengeli ve adil kişiler oldukları için, fazla stresli bir yapıya sahip değildirler. Bu nedenle baş ağrısı ya da strese bağlı problemlerle pek karşılaşmazlar. Terazi burcu, genel olarak sağlıklı bireylerdir.

Yönetici gezegeni Venüs olan terazi burcu güzelliğine ve sağlığına özen gösterir. Bu burcun insanları kilo problemi ve fazla kilolara bağlı hastalıklarla pek fazla karşılaşmazlar. Terazi burcu güçlü ve kuvvetli bir yapıya sahiptir. Bu gücünü günlük hayatında sevdiklerini korumak ve onların haklarını savunmak için de kullanır. Bu da zaman zaman bazı problemler yaşamasına neden olabilir. Kararsızlık konusunda çok sık problem yaşayan terazi burcu, buna bağlı olarak halsiz ve yorgun düşebilir.

Ayrıca bazı şeyleri kafaya taktığında, mide problemleri de çok sık görülebilir. Mide yanması ve mide ağrıları, terazi burcunun en sık karşılaştığı mide problemlerinden biridir. Terazi burcu, sindirim sistemi ile ilgili bazı sorunlar yaşayabilir. Bu konuda dikkatli olmaları gerekebilir. Terazi burcunun genel olarak sağlıklı bir görüntüsü vardır. Ancak ufak kazalara da oldukça yatkınlardır. Bazen sakarlık yapabilen bu burcun insanları, ufak yaralanmalar yaşayabilirler.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*